Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 18.09.2019 04:38

Intervistë me Rrahman Jashari (Drejtpërdrejt)

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar për Arsim, Shkencë dhe Kulturë, Rrahman Jashari në intervistën 45/45 për KosovaPress.

Ngjarjet live në të kaluarën