Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 08.12.2019 03:31

Intervistë me Jeta Krasniqin (Drejtpërdrejt)

Intervistë me Jeta Krasniqi nga Instituti Demokratik i Kosovës, e cila udhëheq projektin për fuqizimin e rolit mbikëqyrës të Kuvendit ndaj Qeverisë si dhe rritjen e pjesëmarrjes së qytetarëve në procesin e dialogut Kosovë-Serbi.

Ngjarjet live në të kaluarën