Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 19.01.2020 06:33

Intervistë me Imer Mushkolaj (Drejtpërdrejt)

Analisti Imer Mushkolaj në intervistën “45/45” në KosovaPress ka analizuar të gjitha partitë kryesore në vend dhe situatën e tyre para zgjedhjeve të mundshme parlamentare.

Ngjarjet live në të kaluarën