Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 18.01.2020 05:50

Intervistë me Fahrije Hotin (Drejtpërdrejt)

Fahrije Hoti flet si është djegur objekti i kooperativës bujqësore, dëmet, të mbjellat në këtë vit dhe prodhimet.

Ndër të tjera tregon si politikanet po kërkojnë votat nga familjaret e të pagjeturve.

Ngjarjet live në të kaluarën