Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.01.2018 11:43

Inaugurohet segmenti i dytë i Autostradës “Arbën Xhaferi” (Drejtpërdrejt)

Po inaugurohet segmenti i dytë të Autostradës “Arbën Xhaferi”, që do ta lidhë Prishtinën me Shkupin.

Në ceremoni, e cila mbahet në fshatin Bibaj të Ferizajt, do të marrin pjesë presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj. /KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën