Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 16.09.2019 03:11

Inaugurimi i Fushës Sintetike të Futbollit në Shkugëz

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, merr pjesë në inaugurimin e Fushës Sintetike të Futbollit në Shkugëz.

Ngjarjet live në të kaluarën