Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 29.01.2020 02:03

I vihet gurthemeli Muzeut të gjenocidit serb “Bllaca 99”

Në kujtim të eksodit të ‘99-ës dhe të rënëve për liri, dëshmorëve dhe të zhdukurve, Zyra e Kryeministrit po organizon ceremoninë e vënies së gurthemelit të Muzeut të gjenocidit serb “Bllaca 99”

Ngjarjet live në të kaluarën