Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 15.11.2019 12:20

I vihet gurthemeli kullës së Shaban Minxhollit (Drejtpërdrejt)

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, po merr pjesë në vënien e gurthemelit të kullës së Shaban Minxhollit në Mikushnicë të Skenderajt.

Ngjarjet live në të kaluarën