Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 07.12.2019 11:15

Hoxhaj e Tahiri në konferencë

Ministri i Drejtësisë Abelard Tahiri dhe zëvendëskryeministri Enver Hoxhaj po mbajnë konferencë për media.


Ngjarjet live në të kaluarën