Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 15.07.2019 11:07

Hoxhaj e Tahiri në konferencë

Ministri i Drejtësisë Abelard Tahiri dhe zëvendëskryeministri Enver Hoxhaj po mbajnë konferencë për media.


Ngjarjet live në të kaluarën