Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 26.06.2019 04:42

Hoti në konferencë për media

Shefi i grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti po mban konferencë për media pas miratimit të projektligjit për delegacionin shtetëror dhe platformës shtetërore.

Ngjarjet live në të kaluarën