Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 23.01.2020 10:41

Homazhe për heronjtë Afrim Zhitia, Agron Rrahmani dhe vëllezërit Fazliu (Drejtpërdrejt)

Në Kuvendin e Kosovës po bëhen homazhe për heronjtë Afrim Zhitia, Fahri Fazliu, Bahri Fazliu dhe Agron Rrahmani.

Ngjarjet live në të kaluarën