Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 19.10.2018 08:00

Homazhe para përmendores të të zhdukurve (Drejtpërdrejt)

Përfaqësuesit e shoqatave të familjarëve të të zhdukurve, Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, si dhe kryesuesi i Komisionit Qeveritar për Persona të Zhdukur, Prenkë Gjetaj, bëjnë homazhe para ‘Përmendores dedikuar personave të zhdukur’.

Ky aktivitet i cili do të mbahet në orën 11:00, është i planifikuar nga Këshilli Koordinues i Asociacioneve Familjare të të Zhdukurve të Kosovës me rastin e ndërrimit të mot moteve./KosovaPress/  

Ngjarjet live në të kaluarën