Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 03:29

Homazhe në Kompleksin Memorial në Gllogjan (Drejtpërdrejt)

​Personalitete të ndryshe dhe qytetarë po bëjnë homazhe në Kompleksin Memorial në Gllogjan

Aty është paraparë të bëjë homazhe edhe kryeministri Ramush Haradinaj./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën