Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 20.07.2019 08:17

Homazhe dhe mbledhje komemorative për Bekim Lumin (Drejtpërdrejt)

Teatri Kombëtar i Kosovës sot duke filluar nga ora 12:00, do të organizojë homazhe dhe mbledhje komemorative për aktorin dhe regjisorin Bekim Lumi.

Bekim Lumi ka vdekur dje pas një lufte më shumë se dy vjeçare me një sëmundje të rëndë.

Ngjarjet live në të kaluarën