Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.01.2018 02:08

Hasani takon zëvendëskryeministren e Shqipërisë (Drejtpërdrejt)

Zëvendëskryeministrja e Shqipërisë, Senida Mesi viziton sot Kosovën. Në kudër të kësaj vizite, Mesi do të pritet në takim nga ministri i Ministrisë së Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani.

Ngjarjet live në të kaluarën