Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 26.06.2019 04:43

Haradinaj viziton Bashkinë e Vlorës (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sot qëndron në qytetin e Vlorës. Ai do të takohet me kryebashkiakun Dritan Leli, pastaj do të vizitojë Monumentin e Pavarësisë.

Haradinaj do të vendos lule pranë varrit të Ismail Qemalit. Viziton Muzeun Historik dhe Muzeun e Pavarësisë./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën