Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 26.06.2019 04:48

Haradinaj takon qytetarët në Deçan (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i Kosovës dhe kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj takohet me qytetarët e Deçanit.

Takimi falënderues është organizuar nga dega e AAK-së në këtë qytet dhe do të mbahet në njërin nga restorantet e Deçanit, duke filluar nga ora 13:00./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën