Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 23.04.2019 06:54

Haradinaj takon qytetarët në Deçan (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i Kosovës dhe kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj takohet me qytetarët e Deçanit.

Takimi falënderues është organizuar nga dega e AAK-së në këtë qytet dhe do të mbahet në njërin nga restorantet e Deçanit, duke filluar nga ora 13:00./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën