Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 26.05.2019 08:19

Haradinaj takim me strukturat e AAK-së në Viti

Kryeministri dhe kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj takim me strukturën e degës së AAK në Viti.

Ngjarjet live në të kaluarën