Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 22.01.2020 07:49

Haradinaj takim me strukturat e AAK-së në Viti

Kryeministri dhe kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj takim me strukturën e degës së AAK në Viti.

Ngjarjet live në të kaluarën