Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 18.09.2019 06:37

Haradinaj takim me strukturat e AAK-së në Kaçanik

Kryeministri dhe kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, po mban takim me strukturat e degës së AAK-së në Kaçanik.

Ngjarjet live në të kaluarën