Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 21.05.2019 01:56

Haradinaj takim me strukturat e AAK-së në Ferizaj

Kryeministri dhe kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, po merr pjesë në aktivitetin e organizuar nga dega e AAK-së në Ferizaj.

Ngjarjet live në të kaluarën