Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 19.01.2020 06:34

Haradinaj pas dorëheqjes takohet me kryesinë e AAK-së

Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj dhe kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, ka takuar kryesinë e partisë dhe Këshillin Drejtues.

Haradinaj tash po mban konferencë për media./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën