Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.04.2019 01:01

Haradinaj në takim me sportistë dhe biznese në Gjakovë (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj takon personalitete nga fusha e sportit, kulturës, biznesit dhe kategorive të lirisë.

Takimi po mbahet në shkollën e Muzikës në Gjakovë./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën