Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 26.06.2019 04:49

Haradinaj në Ministrinë e Bujqësisë (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj po viziton Ministrinë e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural.

Ngjarjet live në të kaluarën