Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 09:43

Haradinaj në KEK (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj po zhvillon një vizitë në Korporatën Energjetike të Kosovës.

Ai ka vizituar edhe komunën e Obiliqit, ku është takuar me kryetarin e kësaj komune, Xhafer Gashi dhe më pas ka mbajt edhe një fjalim në Kuvendin Komunal./KosovaPress/    

Ngjarjet live në të kaluarën