Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 17.09.2019 03:34

Haradinaj me delegacionin e lartë të BE-së (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj po pret në takim delegacionin e lartë të BE-së, i kryesuar nga Drejtori i Përgjithshëm për Fqinjësi dhe Negociata për Zgjerim i Komisionit Evropian, Christian Danielsson dhe Drejtorin e Përgjithshëm të Shërbimit Evropian për Veprim të Jashtëm, Thomas Mayr Harting.

Së shpejti do të ketë konferencë për media./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën