Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 16.07.2018 02:22

Haradinaj konferencë me britanikun Alan Duncan (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj mban konferencë me Ministrin britanik të Shtetit për Evropë dhe Amerikë, Alan Duncan.

KosovaPress-i po përcjell drejtpërdrejt këtë ngjarje.

Ngjarjet live në të kaluarën