Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 12.12.2018 04:36

Haradinaj e Shmid në konferencë (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka pritur në takim sekretaren e Përgjithshme të Shërbimit Evropian për Veprim të Jashtëm, Helga Shmid.

Pas takimit i cili është mbajtur me dyer të mbyllura, Shmid dhe Haradinaj  po mbajnë konferencë për media.

Ngjarjet live në të kaluarën