Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 08.12.2019 03:27

Haradinaj e Ahmeti flasin pas mbledhjes AAK-PSD (Drejtpërdrejt)

Kryetarët e degëve të AAK dhe PSD kanë mbajtur takim. Pas këtij takimi flasin në një konferencë për media Ramush Haradinaj dhe Shpend Ahmeti.


Ngjarjet live në të kaluarën