Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.04.2019 01:01

Haradinaj dhe zëvendëspresidenti PE-së në konferencë (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, ka pritur në takim sot zëvendëspresidentin e Parlamentit Evropian Rainer Wieland.

Pas këtij takimi, Haradinaj dhe Wieland  po mbajnë një konferencë për media.

Ngjarjet live në të kaluarën