Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 19.10.2018 08:02

Haradinaj dhe Zaev, konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev është pritur me ceremoni shtetërore nga Garda Ceremoniale e FSK-së.

Pas takimit dy kryeministrat Haradinaj dhe Zaev mbajnë një konferencë për media.

 

Zaev do të takohet edhe me kryetarin e Kuvendit Kadri Veseli dhe presidentin e Kosovës Hashim Thaçi./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën