Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 15.07.2019 11:09

Haradinaj dhe deputetët e Bundestagut gjerman në konferencë

Drejtori i përgjithshëm i Shërbimit Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës, Basri Sejdiu, mban konferencë për medie.

Ngjarjet live në të kaluarën