Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 15.07.2019 11:11

Haradinaj bënë homazhe në Sllovi të Lipjanit

Në fshatin Sllovi të komunës së Lipjanit bëhen nderime për dëshmorët dhe martirët e rënë në luftën e Kosovës.

Homazhe po bënë edhe kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj.

Ngjarjet live në të kaluarën