Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.04.2019 12:58

Hapja zyrtare e aksionit “Ta pastrojmë Kosovën” (Drejtpërdrejt)

Edhe zyrtarisht ka nisur aksioni “Ta pastrojmë Kosovën”. Kësaj radhe te deponia ilegale më e madhe në Prishtinë, por në të njëjtën kohë po nisin edhe në komunat tjera.

Këtij aksioni po iu bashkohet edhe kryeministri Ramush Haradinaj, FSK, KFOR, Policia dhe shumë institucione tjera./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën