Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 17.11.2019 10:21

Hapja e seminarit ndërkombëtar për Gjuhën, Letërsinë dhe Kulturën shqiptare

Bëhet hapja solemne e punimeve të Seminarit XXXVIII Ndërkombëtar për Gjuhën, Letërsinë dhe Kulturën Shqiptare. 

 

 Ngjarjet live në të kaluarën