Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 16.11.2019 03:40

Hapja e Panairit të Librit në Ferizaj (Drejtpërdrejt)

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi po merr pjesë në hapjen e Panairit të Librit në Ferizaj.


Ngjarjet live në të kaluarën