Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 19.07.2019 04:46

Hapet segmenti i ri i Autostradës “Arbën Xhaferi” (Drejtpërdrejt)

Mbahet ceremonia e hapjes së nyjeve lidhëse Konjuh dhe Babush të Autostradës “Arbën Xhaferi”.

Në këtë përurim të pranishëm do të jenë Presidenti i Republikës së Kosovës Hashim Thaçi, kryeministri i Qeverisë së Kosovës Isa Mustafa, kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli dhe zyrtarë të tjerë qeveritarë e komunalë. Ceremonia do të mbahet në Babush./KosovaPress/


Ngjarjet live në të kaluarën