Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 03:31

Hapet panairi i bizneseve në Prizren (Drejtpërdrejt)

Sot me një ceremoni solemne hapet panairi ndërkombëtar i biznesmenëve në Prizren.

Në këtë ceremoni e cila do të mbahet në qendrën sportive “Sezair Surroi”, duke filluar nga ora 12:00, do të marrë pjesë edhe ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën