Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 16.11.2019 03:44

Hapet Panairi i artizanateve dhe trashëgimisë

Në qendër të Prishtinës po mbahet Panairi i artizanateve dhe trashëgimisë.

Qytetarët do të mund të shohin nga afër punën e grave të Kosovës dhe mund t’i blejnë ato me çmime më të ulëta se zakonisht.

Panairi mbahet në sheshin “Adem Jashari”, mes Kuvendit të Kosovës dhe Komunës së Prishtinës./KosovaPress

Ngjarjet live në të kaluarën