Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 09:42

Hapet panairi “Bashkë mundemi” (Drejtpërdrejt)

Me mbështetjen e Agjencisë Turke për Bashkëpunim dhe Koordinim – TIKA dhe në bashkëpunim me Shoqatën RONA do të realizohet hapja e panairit me moton “Bashkw mundemi”.


Ngjarjet live në të kaluarën