Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 09:38

Hapet kampanja “Drejtësia dhe biznesi” (Drejtpërdrejt)

Ministria e Drejtësisë në bashkëpunim me Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë hap kampanjën “Drejtësia dhe biznesi”./KosovaPress/


Ngjarjet live në të kaluarën