Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 15.07.2019 11:08

GLPS prezanton analizën për platformën e dialogun Kosovë-Serbi

Grupi për Studime Juridike dhe Politike (GLPS) prezanton analizën përmbledhëse të rezolutës, projektligjit dhe platformës për dialogun Kosovë-Serbi.

Ngjarjet live në të kaluarën