Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.04.2019 09:03

Gjyqtarët e FKK-së në seminar për rregullat e reja të garave (Drejtpërdrejt)

Federata e Karatesë e Kosovës, respektivisht komisioni i gjyqtarëve pranë FKK-së në Prishtinë, po zhvillon seminarin teorik në lidhje me rregullat e reja të garave në dy disiplina Kumite dhe Kata, të cilat janë efektive nga 1 janari dhe të aprovuara nga Federata Botërore e Karatesë WKF.

Ngjarjet live në të kaluarën