Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 14.10.2019 09:16

Gjykimi i rastit “Syri i Popullit”(Drejtpërdrejt)

Në seancën e sotme, i dyshuari i këtij rasti, Sadri Ramabaja, do t’u përgjigjet pyetjeve të avokatit, prokurorit dhe gjyqtarit.Ngjarjet live në të kaluarën