Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.10.2018 02:38

Gjykatësja Trendafilova takon shoqërinë civile (Drejtpërdrejt)

Në kuadër të vizitës së saj të parë në Kosovë si kryetare e Dhomave të Specializuara të Kosovës, gjykatësja Ekaterina Trendafilova së bashku me Administratoren e Dhomave të Specializuara, Fidelma Donlon, po takohet me përfaqësues të shoqërisë civile në Kosovë.

Gjatë veprimtarisë informuese, kryetarja dhe administratorja do të prezantojnë strukturën, zhvillimet më të fundit ligjore dhe punën e Dhomave të Specializuara të Kosovës. Pas prezantimit, do të vijë një seancë pyetje-përgjigjesh me përfaqësues të shoqërisë civile.

Ngjarjet live në të kaluarën