Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 18.07.2019 10:33

Gjeneralët Rrahman Rama e Mirko Shundov në konferencë

Komandanti i FSK-së gjenerallejtënant Rrahman Rama dhe shefi i Forcave të Armatosura të Kroacisë gjenerali Mirko Shundov po mbajnë konferencë.

Ngjarjet live në të kaluarën