Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 21.08.2019 11:15

Gashi në pikën kufitare në Merdare (Drejtpërdrejt)

Ministri i Ministrisë së Punëve të Brendshme, Bejtush Gashi, po viziton sot pikën kufitare në Merdar.

Gashi po vëzhgon nga afër punët atje dhe  sfidat me të cilat përballen zyrtarët policorë në përmbushjen e detyrave, duke pasur parasysh shtimin e fluksit të udhëtarëve që po kalojnë në këtë pikë kalimi kufitar gjatë sezonit veror. /KosovaPress/


Ngjarjet live në të kaluarën