Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 18.07.2019 10:31

Gashi pret ekipin përfaqësues të Kosovës në “Minsk 2019”

Ministri për Kulturë, Rini dhe Sport, Kujtim Gashi pret ekipin që do të përfaqësojë Kosovën në Lojërat e dyta Evropiane “Minsk 2019”.

Ngjarjet live në të kaluarën