Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 29.01.2020 02:02

Gashi e O’Connell në prezantimin e projektit të revitalizimit në Prizren

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi dhe ambasadori britanik, Ruairi O’Connell marrin pjesë në aktivitetin: Prezantimi i projektit të revitalizimit dhe integrimit socio-ekonomik i komunitetit lokal në rrugën Marin Barleti në Prizren.

Ngjarjet live në të kaluarën