Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.10.2018 04:36

Garda ceremoniale e FSK-së, pritje zyrtare për presidentët Meta dhe Thaçi( Drejtpërdrejt)

Komuna e Gjilanit organizon pritjen zyrtare me gardën ceremoniale të FSK-së për presidentët Ilir Meta dhe Hashim Thaçi.

Dy presidentët do të marrin pjesë në zbulimin e shtatores së heroit të kombit Idriz Seferi si dhe do të jenë prezent në  hapjen solemne të Darkës së Lamës nga kryetari i Gjilanit Lutfi Haziri./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën