Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 09:42

Garat tradicionale me biçikleta (Drejtpërdrejt)

Kolegji i Shkencave të Aplikuara Teknike "Tempulli" dhe Asociacioni Kosovar i Motorizimit për herë të gjashtë organizojnë garat tradicionale të nxënësve me biçikleta.Ngjarjet live në të kaluarën